Budownictwo wczoraj i dzis : Wystawa “AFTER” / kelly behun | STUDIO

Filed Under (Uncategorized) by admin on 01-09-2019

0

Wylany stolik z żywicy przez kelly behun | STUDIO po Lynda Benglis.
Autor zdjęć: Alex P.
White R 20th Century ma przyjemność zaprezentować AFTER, którego kuratorami są Kelly Behun i Alex P.
White z kelly behun | STUDIO.
W ramach wystawy AFTER, która będzie prezentowana od 19 września do 27 października, znajdą się prace z kelly behun | STUDIO, jednego z najbardziej innowacyjnych, eksperymentalnych pracowni projektowych działających obecnie, oraz R 20th Century, jednej z wiodących galerii wystaw historycznych i współczesnych projekt.
Projekty na wystawie czerpią inspirację z metod pobierania próbek, przywłaszczania i dekonstrukcji oraz tego, w jaki sposób te pomysły odnoszą się do postmodernistycznych koncepcji autorstwa.
PO potwierdzeniu.
Odniesienia.
w sposób na przemian bezpośredni, lekceważący, poetycki i skośny.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
kelly behun | STUDIO to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz, która działa w modelu laboratoryjnym, w którym zachęca się do eksperymentowania, a współpraca ze współczesnymi artystami tworzy pionierskie projekty dla środowiska mieszkalnego.
AFTER to pierwsza publiczna wystawa prezentująca te projekty, a także innowacyjna wizja Behun and White dla współczesnego wystroju wnętrz.
Wierzymy, że kluczem do udanej współpracy jest chęć eksperymentowania i podejmowania ryzyka.
Wydaje się, że różne pomysły zderzają się z kreatywnymi iskrami, a najlepszy projekt jest realizowany.
według Behuna.
– Jesteśmy silnymi zwolennikami zjawiska mash-up ,.
dodaje biały.
AFTER traktuje środowisko domowe jako krajobraz rzeźbiarski, w którym istnieją możliwości interakcji między różnymi twórczymi dyscyplinami.
PO OSTATECZNYM CZASIE, w którym znikają tradycyjne granice między dyscyplinami, gdzie idee pokrywają się i ujawniają nieoczekiwane.
Niektórzy artyści.
Referencje, reinterpretacje i ponowne połączenia w tym spektaklu to: Lynda Benglis, Lola Dupre, Antoni Gaudi, Gordon Magnin, Roberto Burle Marx, Gaetano Pesce, Yvonne Rainer, Niki de Saint Phalle, Victor Vasarely i Factory Records.
kelly behun | Projekty stołów studyjnych na wystawie to limitowane edycje lub unikatowe dzieła, w tym stoły koktajlowe z oryginalnymi dziełami czołowych współczesnych artystów kolażu, metalowe stoły do kawy z jedwabnymi szklanymi panelami inspirowanymi grafiką op-art, seria ręcznie robionych stołów żywicznych inspirowana przełomowe dzieło Lyndy Benglis, ich.
Gaze.
seria krystalicznych lusterek ściennych z cyfrowo wydrukowanymi zdjęciami oraz unikalny stół jadalny z ręcznie rzeźbioną podstawą pokrytą mozaiką ceramiczną w połączeniu z topem z hebanu Macassar w swobodnym kształcie.
Dodatkowo Behun i White zaprezentują kilka nowych projektów tapet zawierających obrazy z op-artu i poprodukowanych cyfrowo żywic.
Na wystawie znajdą się również prace vintage i współczesne z R 20th Century wybrane przez Behun and White.
Wśród znanych projektantów znajdą się: Wendell Castle, Julia Krantz, Oscar Niemeyer i Jeff Zimmerman, którzy zaprezentują niestandardową rzeźbę podświetlaną.
Dyrektor R 20th Century, Zesty Meyers zauważa, że.
Kelly behun | STUDIO ma niesamowitą wizję stworzenia spójnego wnętrza, które pulsuje energią stworzoną przez unikalne kombinacje dzieł sztuki i projektowania.
Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[podobne: schody zabiegowe projekt, wysokość schodów zewnętrznych, ktm forum ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ktm forum schody zabiegowe projekt wysokość schodów zewnętrznych